مجموعه بلور شما را به خرید بهترین محصولات کفش و دمپایی زنانه و مردانه و بچگانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش مستقیم کفش بسکتبال

آنچه در این مقاله می خوانید...

برند های معروف کفش ورزشی بسکتبال :
کفش بسکتبال

در تمامی ورزش ها برای آن که ورزش کار بتواند عملکرد خوبی داشته باشد باید دارای کفشی مناسب که بهترین بازدهی در هنگام تمرین و ورزش را داشت باشد. به خصوص کفش بسکتبال که در ورزش بستکتبال بسیار مهم است.

ویژگی های کفس بسکتبال

این کفش ها باید دارای بند باشند زیرا کفش هایی که چسب دارند نمی توانند به خوبی نیروی وارو شده به پای ورزشکاران را هنگام ورزش و حرکت های ناگهانی خنثی کنند و احتمال ورود صدمه به مچ آن افزایش پیدا می کند رویه کفش بسکتبال باید از جنس کتان باشد که انعطاف پذیر عمل کند.

و استفاده مواد شیمیایی به حداقل برسد تا باعث عدم بروز حساسیت در پوست بازیکن شود  کفش بسکتبال باید دارای تهویه هوا باشد تا باعث تنفس پوست پا شود.

ضربه کیر کفس بسکتبال باید بالا باشد زیرا اسن ورزش به گونه ای است که بازیکن در خال تحرک و دویدن زیادی است در صورت عدم این ضربه کیر باعث آسیب پا می شود . کفش بسکتبال باید از هر طرف انعطاف پذیر باشد و راحتی پا را تامین کند اما باید توجه داشت که مواد استفاده کفش زیاد نرم نباشد چون باعث می شود پا در آن تغییر شکل دهد و تعادل بازیکن حفظ نشود.

کفش بسکتبال

برند های معروف کفش ورزشی بسکتبال :

 

  • برند ادیداس

برند ادیداس معروف ترین برندی در فروش کفس ورزشی بسکتبال می باشد این برند در طراحی کفش ورزشی بسکتبال در رتبه اول قرار دارد زیرا تمام استاندارد ها را رعایت کرده است.

  • برند نایک

این برند از سال ۱۹۶۴ شروع به تولید کفش های ورزشی و تنوع های گوناگون‌کرده و مقام‌دوم بعد از ایداس را در تولید کفش ورزشی بسکتبال به نام خود ثبت کرده است.

البته این نوع کفش ها از قیمت بالایی نسبت دیگر نوع آن برخوردار هستند اما با این حال به دلیل تحرکی که در ورزش ها موجود است باید از کفش اصل استفاده مرده تا به پا ضربه وارد نشود.

علیرضا حیدری

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه بلور شما را به خرید بهترین محصولات کفش و دمپایی زنانه و مردانه و بچگانه دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید